PeipsiRanna Puhkemaja

Endise nimega Ranna puhkebaas Jõgevamaal sai populaarseks juba 1970. aastate alguses kui Ranna külla Peipsi järve kaldale toodi vana ait, millest ehitati saun ja kaminasaal.

Siin maailmaveerel ootab Sind uuendatud saunamaja koos Spa hooldustega, imeline loodus ja seiklus Sibulateel.

Vaade Peipsi järvele
Meist

Peipsi järve ääres ...

… otse kaldal, imelise vaatega Peipsile, asub üks armas saunamaja. Lisaks saunamajale on suur katusega lava ja mõned toad ööbijatele. Peipsi Ranna puhkeala on privaatne koht, kuhu on oodatud väiksemad ja natuke suuremad seltskonnad. Suvisel perioodil mahutame ära suuremad seltskonnad (sünnipäevad, pulmad, kokkutulekud, kontserdid), sügisest kevadeni oleme avatud väiksematele seltskondadele (kuni 10 inimest). Meie teenustega erinevatel aastaaegadel saate tutvuda siin…

Tutvu teenustega

PeipsiRanna Puhkemaja
PeipsiRanna Puhkemaja
Tutvu meie puhkemajaga

Teenused ja hinnad

Peips Ranna puhkemaja pakub erinevatel aastaaegadel erinevaid teenuseid. Teenuste hinnakirjad leiate, kui valite aastaja, millal soovite Peipsi Ranna puhkemaja külastada - SUVI, SÜGIS, TALV, KEVAD.

Kevad PeipsiRanna puhkemajas
240 €

Kevad

Märtsis ja aprilli alguses kasvavad meie juures Peipsi järvel jäämäed ja jää hakkab liikuma - seda
kõike saad otse saunamaja terrassilt jälgida.
Suvi PeipsiRanna puhkemajas. Peipsi Ranna puhkebaasis
400 €

Suvi

Suvi on täis erinevaid võimalusi - kokkutulekud, laagrid, sünnipäevad, puhkus...
Sügis PeipsiRanna puhkemajas
240 €

Sügis

Septembrist oktoobrini kogunevad meie juurde luiged ja pardid. Pärast sündmusterohket suve saabub meie juurde rahulik ja vaikne kuldne sügis. Aeg on nautida looduse hääli ja kuldset sügist enda ümber!
Talv PeipsiRanna puhkemajas. Ranna puhkebaas majutus Peipsi järve kaldal.
240 €

Talv

Talvine kalapüük Peipsi järvel on omaette elamus kui tead, et otse järvekaldal ootab Sind soe saun! Peipsi järve talvist ilu saab nautida sooja veega välibasseinist ja saunalavalt.
Meie kliendid

Meist

Ranna Puhkebaas. PeipsiRanna Kevad_Ranna_1

Liis

Klient

“Sibulatee kõige romantilisem koht! Ilma igasuguse kahtluseta! Suur saun otse Peipsi kaldal, mõnus rand. Lihtsad ööbimistingimused, lisaks telkimisvõimalus ning ka karavanidega saab ligi. (2021)”

Ranna Puhkebaas. PeipsiRanna Kevad_Ranna_1

Meigo

Klient

“Supper koht privaatne puhas ja vaikne supper supper taaskord soovitan (2021)”

Ranna Puhkebaas. PeipsiRanna Kevad_Ranna_1

Kätlin

Klient

“Väga ilusas kohas, mõnus ja rahulik. (2019)”

PeipsiRanna kodukord

Pane tähele!

“PeipsiRanna” alal viibides palume, et oleksite loodussõbralikud ja hoiaksite puhtust enda ümber ja kogu ümbruses!

PeipsiRanna saunamajas kasutatakse loodussõbralike puhastusvahendeid. Saunas on kasutusel loodussõbralikud pesemisvahendid (šampoon ja dušigeel/seep).

 • Hoidke Teile kasutuseks antud vara vastutustundlikult;
 • Visake suitsukonid ainult selleks ettenähtud kohtadesse;
 • Peipsiranna puhkeala vara kasutades palume see tagastada samasse kohta, kust ese võetud;
 • Kell 1.00 (öösel) palun muusika panna vaiksemaks (bassid võimalikult palju maha keerata). Arvestame nendega, kes soovivad magada;
 • Enne lahkumist palume tagastada võtmed omanikule;
 • Prügi palume sorteerida

 • Peipsiranna puhkeala tähistatud alal ja saunamaja kööginurgas asuvad prügikastid, millel on märgistatud, millist prügi kuhu visata.
 • Kõik pakendid (klaas, plast, tetra) tuleb enne prügikasti viskamist kergelt läbi loputada ja puhastada suurematest toidujäätmetest.
 • NB! Hoiame loodust ja tekitame vähem prügi!

 • Peipsiranna puhkeala vara lõhkumisel või vigastamisel palume sellest võimalikult kiirelt omanikule teatada. Omaniku telefoninumber on +372 522 4660. Lõhutud või vigastatud vara tuleb kompenseerida.
 • Tulekahju tekkimise puhul helistada hädaabinumbrile 112. Juhul kui olukord ei ole eluohtlik ning tulekolle on väike, tuleb kustutada see omal jõul. (tulekustutid asuvad kaminaruumis ja sauna eesruumis) Tulekahju tekkimisest tuleb teatada võimalikult kiiresti omanikule.
 • Kehavigastuste, uppumise ja muude eluohtlike situatsioonide puhul helistada hädaabinumbrile 112. Õnnetusjuhtumist tuleb teatada ka omanikule.

Broneeri seiklus Peipsi Rannal juba täna!

Loading...