Saunapesa maailmaveerel

Projekt „Saunapesa maailmaveerel“ raames toimuvate muudatustega saad tutvuda siin lehel.

Projektile aitab kaasa Euroopa Regionaalarengu Fond
Euroopa Regionaalarengu Fond

Saunapesa maailmaveerel

Uue ärimudeli elluviimiseks uuendatakse projektiga praegune ilma soojustuseta vana saunamaja aastaringseks kasutamiseks nii, et seal oleks võimalik pakkuda aastaringselt saunamaja renti. Saunahoone esimesel korrusel asub kööginurgaga kaminaruum ja saun ning teisel korrusel puhkeruum/lebola, kus saab jälgida veelindude (kajakad, pardid, luiged, haned, haigrud, kotkad jne) tegemisi ja nautida imelist panoraamvaadet Peipsile.

Esimesel etapil rekonstrueeritakse saunamaja, teisel etapil soojustatakse ja kaasajastatakse toad. Ettevõte tuleb turule aastaaegadele vastavate pakettidega, et pakkuda parimat puhkust külastajale otse Peipsi järve kaldal, unikaalses piirkonnas, lisateenustena pakutakse saunas öko-SPA tooteid, loodus- ja kalagiide, matk „tuhandeaastase“ tamme juurde (legendid ja ajalugu tammest ja Ranna mõisast), kohalikku gurmee-toitu ehk „Peakoka tervitust“, mida ise võimalik teha, kalameestele talvel eripakett „saun + kalamehe snäkid kohaliku õlle kõrvale“ jne. Projekti raames muutub Ranna Puhkebaasi nimi ja uuendatakse kogu ettevõtte imago.

Projektile aitab kaasa Euroopa Regionaalarengu Fond ja seda rahastatakse liidu COVID-19 pandeemiale reageerimise raames.
Toetuse summa: 188 973,08 eur.

380125559_241218245574853_5941188328813895839_n.jpg

 

Saunamaja3
Saunamaja2
Meie kliendid

Meist

Ranna Puhkebaas. PeipsiRanna Kevad_Ranna_1

Liis

Klient

“Sibulatee kõige romantilisem koht! Ilma igasuguse kahtluseta! Suur saun otse Peipsi kaldal, mõnus rand. Lihtsad ööbimistingimused, lisaks telkimisvõimalus ning ka karavanidega saab ligi. (2021)”

Ranna Puhkebaas. PeipsiRanna Kevad_Ranna_1

Meigo

Klient

“Supper koht privaatne puhas ja vaikne supper supper taaskord soovitan (2021)”

Ranna Puhkebaas. PeipsiRanna Kevad_Ranna_1

Kätlin

Klient

“Väga ilusas kohas, mõnus ja rahulik. (2019)”

PeipsiRanna kodukord

Pane tähele!

“PeipsiRanna” alal viibides palume, et oleksite loodussõbralikud ja hoiaksite puhtust enda ümber ja kogu ümbruses!

PeipsiRanna saunamajas kasutatakse loodussõbralike puhastusvahendeid. Saunas on kasutusel loodussõbralikud pesemisvahendid (šampoon ja dušigeel/seep).

 • Hoidke Teile kasutuseks antud vara vastutustundlikult;
 • Visake suitsukonid ainult selleks ettenähtud kohtadesse;
 • Peipsiranna puhkeala vara kasutades palume see tagastada samasse kohta, kust ese võetud;
 • Kell 1.00 (öösel) palun muusika panna vaiksemaks (bassid võimalikult palju maha keerata). Arvestame nendega, kes soovivad magada;
 • Enne lahkumist palume tagastada võtmed omanikule;
 • Prügi palume sorteerida

 • Peipsiranna puhkeala tähistatud alal ja saunamaja kööginurgas asuvad prügikastid, millel on märgistatud, millist prügi kuhu visata.
 • Kõik pakendid (klaas, plast, tetra) tuleb enne prügikasti viskamist kergelt läbi loputada ja puhastada suurematest toidujäätmetest.
 • NB! Hoiame loodust ja tekitame vähem prügi!

 • Peipsiranna puhkeala vara lõhkumisel või vigastamisel palume sellest võimalikult kiirelt omanikule teatada. Omaniku telefoninumber on +372 522 4660. Lõhutud või vigastatud vara tuleb kompenseerida.
 • Tulekahju tekkimise puhul helistada hädaabinumbrile 112. Juhul kui olukord ei ole eluohtlik ning tulekolle on väike, tuleb kustutada see omal jõul. (tulekustutid asuvad kaminaruumis ja sauna eesruumis) Tulekahju tekkimisest tuleb teatada võimalikult kiiresti omanikule.
 • Kehavigastuste, uppumise ja muude eluohtlike situatsioonide puhul helistada hädaabinumbrile 112. Õnnetusjuhtumist tuleb teatada ka omanikule.

Broneeri seiklus Peipsi Rannal juba täna!

Loading...