PeipsiRanna Puhkemaja

Meie juures on mõnus!
PeipsiRanna Puhkemaja

Peipsi järve ääres…

… otse kaldal ühel privaatsel maatükil, imelise vaatega Peipsile, asub üks armas saunamaja. Lisaks saunamajale on suur katusega lava ja mõned toad ööbijatele. Peipsi Ranna puhkeala on koht, kuhu on oodatud väiksemad ja natuke suuremad seltskonnad. Suvisel perioodil mahutame ära suuremad seltskonnad (sünnipäevad, pulmad, kokkutulekud, kontserdid), sügisest kevadeni oleme avatud väiksematele seltskondadele (kuni 10 inimest). Meie teenustega erinevatel aastaaegadel saate tutvuda siin lehel.

Peipsiranna puhkeala asub 3-hektarilisel maa-alal, millel on pikk liivarand. Asume Ranna külas Peipsiääre vallas Tartumaal. Puhkeala asub Tallinnast 190 km ja Tartust 55 km kaugusel. Lähimad olulised punktid: Kallaste 8 km, Mustvee 15 km, Alatskivi loss 15 km.

Ajalugu

Endise nimega Ranna Puhkebaas Jõgevamaal sai populaarseks juba 1970. aastate alguses kui Ranna külla Peipsi järve kaldale toodi vana ait, millest ehitati saun ja kaminasaal. Hiljem ehitati lisaks katusealusega peoplats, mille keskel on lahtine terrass. Sel ajal korraldati
Rannal suviti suuri kokkutulekuid (KEK, EÕM, EÜE jne). Paljudele jäi see koht meelde oma ilusa ranna ning saunaga, mis asub otse järve kaldal ja loomulikult Peipsi veepeeglilt tõusva päikesega.

SVT_8569
SVT_8639
Meie kliendid

Meist

Ranna Puhkebaas. PeipsiRanna Kevad_Ranna_1

Liis

Klient

“Sibulatee kõige romantilisem koht! Ilma igasuguse kahtluseta! Suur saun otse Peipsi kaldal, mõnus rand. Lihtsad ööbimistingimused, lisaks telkimisvõimalus ning ka karavanidega saab ligi. (2021)”

Ranna Puhkebaas. PeipsiRanna Kevad_Ranna_1

Meigo

Klient

“Supper koht privaatne puhas ja vaikne supper supper taaskord soovitan (2021)”

Ranna Puhkebaas. PeipsiRanna Kevad_Ranna_1

Kätlin

Klient

“Väga ilusas kohas, mõnus ja rahulik. (2019)”

PeipsiRanna kodukord

Pane tähele!

“PeipsiRanna” alal viibides palume, et oleksite loodussõbralikud ja hoiaksite puhtust enda ümber ja kogu ümbruses!

PeipsiRanna saunamajas kasutatakse loodussõbralike puhastusvahendeid. Saunas on kasutusel loodussõbralikud pesemisvahendid (šampoon ja dušigeel/seep).

 • Hoidke Teile kasutuseks antud vara vastutustundlikult;
 • Visake suitsukonid ainult selleks ettenähtud kohtadesse;
 • Peipsiranna puhkeala vara kasutades palume see tagastada samasse kohta, kust ese võetud;
 • Kell 1.00 (öösel) palun muusika panna vaiksemaks (bassid võimalikult palju maha keerata). Arvestame nendega, kes soovivad magada;
 • Enne lahkumist palume tagastada võtmed omanikule;
 • Prügi palume sorteerida

 • Peipsiranna puhkeala tähistatud alal ja saunamaja kööginurgas asuvad prügikastid, millel on märgistatud, millist prügi kuhu visata.
 • Kõik pakendid (klaas, plast, tetra) tuleb enne prügikasti viskamist kergelt läbi loputada ja puhastada suurematest toidujäätmetest.
 • NB! Hoiame loodust ja tekitame vähem prügi!

 • Peipsiranna puhkeala vara lõhkumisel või vigastamisel palume sellest võimalikult kiirelt omanikule teatada. Omaniku telefoninumber on +372 522 4660. Lõhutud või vigastatud vara tuleb kompenseerida.
 • Tulekahju tekkimise puhul helistada hädaabinumbrile 112. Juhul kui olukord ei ole eluohtlik ning tulekolle on väike, tuleb kustutada see omal jõul. (tulekustutid asuvad kaminaruumis ja sauna eesruumis) Tulekahju tekkimisest tuleb teatada võimalikult kiiresti omanikule.
 • Kehavigastuste, uppumise ja muude eluohtlike situatsioonide puhul helistada hädaabinumbrile 112. Õnnetusjuhtumist tuleb teatada ka omanikule.

Broneeri seiklus Peipsi Rannal juba täna!

Loading...